Ви тут:
Суспільство Україна 

DrugHunters: українці зможуть повідомити патрульним про наркозлочини через чат-бот

DrugHunters: українці зможуть повідомити патрульним про наркозлочини через чат-бот

Патрульна поліція запустила чат-бот DrugHunters (Мисливці за наркотиками), за допомогою якого викриватимуть збут наркотиків по всій країні DrugHunters (Мисливці за наркотиками).

“З його допомогою можна анонімно та в декілька кліків повідомити патрульних про виявлення як наркотичних речовин, так і самих закладників. Скористатись чат-ботом можуть усі громадяни у тих містах, де працює патрульна поліція”, – повідомили на фейсбук-сторінці Патрульної поліції України.

Щоб залишити заявку про можливе місце закладки чи закладника, достатньо відкрити чат-бот  у своєму Telegram і розпочати діалог.

Після старту розмови потрібно вказати такі деталі:

– населений пункт;

– адресу, за якою побачили потенційного зловмисника;

– опис місця, де на думку заявника може бути закладка (труби, клумба, лавочка тощо).

“А для того, щоб правоохоронці швидше виявили закладку, надішліть геолокацію й додайте фото/відеоматеріали. Після отримання повідомлення про знахідку або ймовірного закладника, патрульні виїжджатимуть на місце і перевірятимуть інформацію. Долучайтеся до важливої справи — повідомляйте про відомі вам випадки розповсюдження наркотиків”, – йдеться у повідомленні.

Нагадуємо, що за правопорушення, пов’язані з незаконним обігом наркотичних засобів та психотропних речовин є відповідальність, яка у залежності від обсягів збуту може бути як адміністративна, так і кримінальна.

Система Orphus