Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Довічне позбавлення волі: на Полтавщині за умисне вбивство своїх батьків засудили чоловіка

Довічне позбавлення волі: на Полтавщині за умисне вбивство своїх батьків засудили чоловіка

Довічне позбавлення волі – такий вирок постановив Полтавський районний суд стосовно 29-річного місцевого жителя. Чоловіка визнано винним у двох умисних вбивствах, одне з яких вчинене з метою приховати інше, та умисному знищенні майна шляхом підпалу (ч. 1 ст. 115, п. 9 ч. 2 ст. 115, ч. 2 ст. 194 КК України).

“Через пристрасть обвинуваченого до азартних ігор, що призводило до фінансових боргів у родині, між ним та батьками часто  виникали конфлікти.  У липні 2019 року після з’ясування стосунків син вдарив сокирою по шиї батька, який перебував у флігелі, а невдовзі за допомогою сокири та ножа позбавив життя матір, яка спала в будинку. За висновками експертів, обом батькам завдано не менше 15 ударів, несумісних із життям”, – йдеться у повідомленні прокуратури.

З метою приховування кримінальних правопорушень син підпалив флігель і будинок та з місця події зник, а коли побачив рятувальників, яких викликала сусідка, повернувся додому та навіть допомагав гасити пожежу. 

Ураховуючи, що вбивство найрідніших людей зловмисник скоїв у період іспитового строку, будучи засудженим за крадіжки, суд першої інстанції призначив йому покарання за сукупністю злочинів.

 До набрання вироком законної сили особа перебуватиме під вартою.

Система Orphus