Ви тут:
Спорт Суспільство 

“Донбас” та “Краматорськ” вже сьогодні мають зняти з УХЛ

“Донбас” та “Краматорськ” вже сьогодні можуть зняти з УХЛ

Клуби знову заграли гравців, які не мали права грати у чемпіонаті України.

Як розповіли у Федерації хокею України, попри офіційне попередження від Федерації хокею України, “Донбас” і “Краматорськ” в очному протистоянні в рамках регулярного чемпіонату Української хокейної ліги знову порушили регламент — виставили на лід усіх сімох гравців, тимчасово відлучених Дисциплінарним комітетом ФХУ на період розслідування провадження щодо зриву підготовки національної збірної України до чемпіонату світу-2022.

Пилип Пангелов-Юлдашев, Віталій Андрейків, Микита Буценко, Ілля Коренчук, Олександр Пересунько, Віктор Захаров (“Донбас”) і Павло Таран (“Краматорськ”) вийшли на лід, а цим фактично підтвердили факт зняття своїх команд з чемпіонату.

Нагадаємо, що регламент клуби з Донеччини порушують уже втретє поспіль. Згідно статті 40 Дисциплінарного кодексу ФХУ, зняти команди з чемпіонату мали ще після другого випадку.

Читайте також: УХЛ: “Кременчук” залишили двоє хокеїстів

Однак ДК ФХУ, бажаючи зберегти чемпіонат у його нинішньому вигляді, вирішив обмежитися зараховуванням командам технічних поразок у цих матчах і офіційно попередив “Донбас” і “Краматорськ”, що третє порушення означатиме автоматичне виключення з турніру.

Прийняття відповідного рішення ДК ФХУ анонсує на сьогодні, 24 листопада.

Система Orphus