Ви тут:
Спорт Суспільство 

“Донбас” примусив повернутися своїх гравців з табору збірної, – ФХУ

“Донбас” примусив повернутися своїх гравців з табору збірної, – ФХУ

Слідом за намаганням зірвати програму підготовки юніорської збірної України (нагадаємо, керівництво «Молодої гвардії» наказало 12 хокеїстам залишити розташування збірної та повернутися в клуб за кілька годин до виїзду команди в Польщу), клуб «Донбас» наказав повернутися до України гравцям національної збірної, що перебувають на контрактах у донеччан.

Про це розповіли у Федерації хокею України.

“Що ж до команд U18 та U20, то аналогічні дії вчинив і хокейний клуб “Білий Барс”, спробувавши зірвати виїзд підопічних Олександра Бобкіна до Польщі. Про ймовірність таких дій свідчили слова екс-президента клубу “Донбас” Бориса Колеснікова, сказані під час засідання загальних зборів ТОВ “УХЛ”, а також його коментарі у соціальних мережах. Після повернення хокеїстів національної збірної після льодового тренування до готелю деякі гравці клубу “Донбас” повідомили тренерському штабу, що залишають розташування збірної і повертаються додому.

Пообідавши, хокеїсти зібрали речі і відбули до аеропорту “Ференц Ліст”. Перед тим кожен з гравців провів індивідуальну розмову з головним тренером команди Вадимом Шахрайчуком. Ряд хокеїстів прислухалися до слів тренера і відмовилися залишити розташування збірної. Такі дії не знайшли підтримки з боку власників вищезгаданих клубів, які продовжують залякувати хокеїстів”, – йдеться у повідомленні.

У цей час тренерський штаб команди в оперативному порядку шукає заміну вибулим виконавцям. Окрім обмеження у часі слід враховувати кілька чинників – кваліфікацію хокеїстів, змогу оперативно виїхати за кордон, наявність вакцинації або негативного ПЛР-тесту.

Читайте також: Представники “Кременчука” потрапили до розширеного списку хокейної збірної України

“Я не вправі засуджувати тих гравців, які нас покинули. Випробовування грішми витримають не всі. Щоб відстояти свою позицію за цих обставин, треба мати, як зараз модного говорити, “сталеві яйця”. Але нічого катастрофічного не сталося. Коли я грав у Німеччині, в нас через різні причини теж випало чимало хокеїстів. На виїзд ми поїхали тими 13-ма хокеїстами, які залишилися. В нас ніхто не вірив, але ми перемогли 2:1. До речі, в тій команді зі мною грав брат нинішнього тренера “Донбасу” Павла Микульчика Олег Микульчик. Який теж свого часу тренував “Донбас”. Тому повірте у власні сили й ви. Ви не перший день у хокеї та вмієте багато. Зберімося і покажемо, що ми здатні грати та перемагати попри будь-які обставини”, – розповів головний тренер команди Вадим Шахрайчук.

Система Orphus