Ви тут:
Суспільство Україна 

До Нового року хвиля COVID-19 піде на спад, – Ігор Кузін

До Нового року хвиля COVID-19 піде на спад, – Ігор Кузін

Головний державний санітарний лікар Ігор Кузін вважає, що до Нового року хвиля захворюваності на коронавірусну інфекцію в  Україні піде на спад. 

Про це він розповів в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна”. 

Також він додав, що ті регіони, які зараз перебувають у “червоній” карантинній зоні, повертатимуть до “помаранчевого” та “жовтого” рівня епіднебезпеки. 

“До Нового року хвиля вже має вийти за територію України. За тими прогнозами, які ми використовуємо, показники захворюваності та госпіталізації припадають на середину листопада. Ми зараз майже перейшли пік показників. Навіть додавання кількох областей до “червонго” рівня не буде впливати на загальноукраїнську статистику, зважаючи, що великі регіони повертатимуться в “помаранчеву” або навіть “жовту” зону”, – зазначив Ігор Кузін. 

Нагадаємо, раніше Ігор Кузін розповідав, що українці мають шанс провести цей Новий рік не в “червоній” зоні

Також він нагадав, що українські гірськолижні курорти в “червоній” зоні карантину працюватимуть лише для вакцинованих проти COVID-19 туристів. 

“Спільна позиція полягає в тому, що забезпечити контроль за сертифікатами про вакцинацію або ПЛР-тестами на підйомниках складно, тому курорти пропонують певну верифікацію на пункті в’їзду, наприклад, на вході в готель або на пункті прокату спортивного спорядження. Там турист буде верифікуватися, показувати свої документи про ПЛР-тест або сертифікат, йому на спортивний одяг наклеюють спеціальну наліпку, яка матиме індивідуальний номер і за якою людину можна буде ідентифікувати у випадку спеціальної перевірки. Крім того, буде створена спеціальна база цих номерів. Пропрацьовуються також інші пропозиції, але зараз йдеться про те, щоб зимові курорти були безпечними і щоб для вакцинованих людей там не було жодних організаційних чи логістичних перешкод”, – додав санітарний лікар. 

 

 

Система Orphus