Ви тут:
Суспільство Україна 

До кінця року в Україні загальна кількість померлих від COVID-19 може сягнути до 92 тисяч, – Київська школа економіки

До кінця року в Україні загальна кількість померлих від COVID-19 може сягнути до 92 тисяч, – Київська школа економіки

Захворюваність на COVID-19 в Україні вдвічі перевищує середню в Європі. За тиждень цей показник виріс на 9%. Госпіталізації поступово стабілізуються (+3% за тиждень). Виписки продовжують зростати (+12% за тиждень).

«За тиждень кількість летальних випадків від коронавірусної хвороби зросла на 13%. Найпозитивніший «зелений» сценарій від Київської школи економіки не реалізувався, тому до кінця року у країні загальна кількість померлих від COVID-19 може сягнути до 92 тисяч», — зазначив керівник Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки Юрій Ганиченко.

Рівень вакцинації в Україні зріс на 15% за тиждень. Кожен третій дорослий українець вже вакцинований принаймні 1 дозою, а кожен четвертий — отримав повний курс щеплення, повідомляє “Коронавірус_інфо”.

Ганиченко зазначив, що наразі у 16 областях України введено «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Волинська, Харківська і Тернопільська області знаходяться в зоні ризику, й вже цього тижня там можуть оголосити «червоний» рівень.

Система Orphus