Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

До Дня ЗСУ військових з Полтавщини відзначать нагородами обласної ради

До Дня ЗСУ військових з Полтавщини відзначать нагородами обласної ради

До Дня Збройних сил України, який щорічно святкують 6 грудня, нагородами Полтавської обласної ради планують відзначити 12 військових Полтавського гарнізону.

Список військовослужбовців узгодили 25 листопада на засіданні постійної комісії обласної ради з питань правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

Як зазначив голова постійної комісії Олег Хардін, військових нагородять почесною відзнакою – Нагрудним знаком Полтавської облради “За вірність народу України” ІІ ступеня та подяками обласної ради.

Також під час засідання постійної комісії обговорили функціонування Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2021 – 2027 роки.

“Зараз питання оборонної роботи розглядаємо у межах Комплексної програми. У мене є пропозиція розподілити цю програму на дві: одна має стосуватися законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, а друга — оборонної роботи, національного спротиву”, – запропонував заступник голови постійної комісії, депутат Полтавської обласної ради Сергій Бульбаха.

Його пропозицію підтримали члени профільної комісії.

“Це питання можемо розглянути вже на наступному засіданні постійної комісії, щоб включити його до порядку денного найближчої сесії обласної ради”, – зазначив заступник голови Полтавської обласної ради Олег Бєлоножко.

Т. в. о. директора Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Віктор Стеблянко додав, що на наступне засідання постійної комісії розроблять проєкти програм.

Нагадаємо, за дорученням голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького 29-м військовим з Полтавщини вручили відзнаки “За вірність народу України”.

Система Orphus