Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Для потягів харківського напрямку, які курсують через Полтавщину, у грудні змінять маршрути

Для потягів харківського напрямку, які курсують через Полтавщину, у грудні змінять маршрути

Укрзалізниця тимчасово розклад потягів харківського напрямку з 15 по 20 грудня. Це пов’язано з плановими ремонтними роботами по станції Люботин на Харківщині.

Змін часу відправлення та затримок у дорозі до 30 хвилин зазнають розклади 16 потягів, що проходять через Харків. Це буде відображено в розкладах, у системі продажів та безпосередньо у квитках уже з 24 листопада, повідомили в Укрзалізниці.

Зазнають змін у маршруті деякі потяги, які курсують через Полтавщину. Для рейсів № 142/141-114/113 Львів — Бахмут і № 1/2 Івано-Франківськ — Костянтинівка в обох напрямках на вказаний період буде змінено маршрут в об’їзд Харкова.

Читайте також: Зупинки до туристичних маршрутів: у грудні Укрзалізниця запускає потяг за найдовшим маршрутом

Таким чином, з 15 по 20 грудня з рейсу Львів — Бахмут — Львів (на Полтавщині проїжджає станції Гребінка, Лубни, Миргород, Яреська, Полтава-Київська) буде виключено зупинки на станціях Святогірськ, Ізюм, Балаклея, Харків, натомість додано зупинки на станціях Слов’янськ та Лозова.

А з маршруту Івано-Франківськ — Костянтинівка — Івано-Франківськ (курсує через станцію Полтава-Київська) буде виключено зупинки на станціях Святогірськ, Ізюм, Лиман, Слов’янський курорт, Харків, натомість додано зупинки на станціях Слов’янськ та Лозова.

Ці зміни стосуються виключно рейсів у період з 15 по 20 грудня, продаж на які був тимчасово обмежений на час доопрацювання графіка.

Система Orphus