Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Для 7 громад Полтавщини виділили 8,2 млн грн на створення служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства

Для 7 громад Полтавщини виділили 8,2 млн грн на створення служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства

У 2021 році Міністерство соціальної політики України затвердило нову субвенцію з держбюджету місцевим бюджетам у розмірі 274,2 млн  грн, завдяки якій 124 громади країни отримали кошти для створення та покращення діяльності спеціалізованих служб.

7 територіальним громадам Полтавщини виділено 8,2 млн грн для створення 2-х денних центрів соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі в Котелевській та Пирятинській громадах, а також 5-ти спеціалізованих служб первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства в Миргородській, Глобинській, Решетилівській, Семенівській, Щербанівській громадах, повідомили у Полтавській ОДА.

Стан використання коштів субвенції на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, обговорили сьогодні на онлайн-нараді за участю заступника голови Полтавської ОДА Катерини Рижеченко, директора Департаменту соціального захисту населення Людмили Корнієнко, директора Полтавського обласного центру соціальних служб Світлани Півень, представників профільних структур у громадах.  

“Сьогодні важливо зрозуміти, на якому етапі знаходяться громади області в цьому напрямку. Які є питання, проблеми, а також шляхи вирішення задля пришвидшення процесу освоєння коштів. акцентуємо увагу, що освоїти наявні кошти  на створення спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, потрібно якнайшвидше”, – зауважила Катерина Рижеченко.

За результатами наради надані відповідні доручення щодо вчасного та ефективного освоєння коштів державної субвенції.

Система Orphus