Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Через погіршення ситуації з COVID-19 полтавців прохають обмежити відвідування Центрів обслуговування платників

Через погіршення ситуації з COVID-19 полтавців прохають обмежити відвідування Центрів обслуговування платників

У Головному управлінні Державної податкової служби у Полтавській області прохають полтавців обмежити візити до Центрів обслуговування платників через погіршення ситуації із захворюваністю на коронавірусну інфекцію.

Про це повідомили у пресслужбі ГУ ДПС у Полтавській області.

Шановні платники податків! Зважаючи на погіршення епідеміологічної ситуації в Україні та враховуючи, що всі працівники Центрів обслуговування платників ДПС у Полтавській області мають відповідні сертифікати (міжнародні/внутрішні), довідки чи інші документи, що включені ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, прохаємо поставитись відповідально і з розумінням щодо запровадження певних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та максимально обмежити відвідування Центрів обслуговування платників. Або, у разі крайньої необхідності, мати при собі відповідні документи”, – повідомили в управлінні.

З інформацією про Центри обслуговування платників Полтавської області можна ознайомитись за посиланням.

Платники податків також можуть скористатися зручними електронними сервісами, запровадженими ДПС. Сервіс Електронний кабінет  у режимі 24/7 забезпечує цілий спектр безкоштовних послуг, частина з яких надається без електронної ідентифікації користувача, без відвідування центрів обслуговування платників та забезпечує можливість отримувати у режимі реального часу доступ до інформації з реєстрів та електронних систем ДПС.

Нагадаємо, абонентська служба “Полтаватеплоенерго” тимчасово призупиняє прийом споживачів.

Система Orphus