Ви тут:
Спорт Суспільство 

Через новий штамп коронавірусу скасували спортивну Зимову Універсіаду

Через новий штамп коронавірусу скасували спортивну Зимову Універсіаду

Останні великі спортивні змагання світу скасували через Омікрон — новий різновид коронавірусу.

11 грудня у швейцарському Люцерні мала стартувати зимова Універсіада 2021.

Як повідомляє Winter Universiade 2021, у понеділок, 29 листопада, організатори оголосили, що зимова Універсіада 2021 не відбудеться. При цьому невідомо, чи спортивне дійство загалом відбудеться, адже нової дати теж немає.
Причиною для скасування став новим штам коронавірусу Омікрон.

“Нещодавно відкритий варіант вірусу Омікрон був класифікований ВООЗ як небезпечний. Щоб запобігти поширенню нового варіанту у Швейцарії та придушити його, Федеральний уряд Швейцарії, серед інших заходів, запровадив обмеження на вхідні поїздки для низки країн, які тепер поміщені в карантинний список. Через ці офіційні обмеження зимова Універсіада в Люцерні 2021 більше не може проводитися. В першу чергу ці заходи вплинуть на делегації, які беруть участь у зимовій Універсіаді”, – йдеться в заяві організаторів.

Універсіада у Швейцарії мала б відбутись у шести кантонах і на восьми спортивних об’єктах з 11 до 21 грудня. Спортсмени з понад 50 країн світу мали змагатися в десяти видах спорту, а саме – біатлоні, кьорлінгу, фігурному катанні, гірськолижному спорті, лижних гонках, фристайлі, хокеї, сноубордингу, шорт-треку та спортивному орієнтуванні на лижах.

Українська збірна з біатлону мала виступити наступним складом:

Жінки: Анна Кривонос, Христина Дмитренко, Юлія Городна, Анастасія Рассказова, Любов Кип’яченкова, Лілія Стеблина, Ганна Скрипко.
Чоловіки: Тарас Лесюк, Руслан Бригадир, Андрій Орлик, Віталій Труш, Степан Кінаш, Олександр Пономаренко, Сергій Телень, Роман Боровик.

Система Orphus