Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Challenge #ArtA4: проєкт зіньківців отримав відзнаку European Quality Label

Challenge #ArtA4: проєкт зіньківців отримав відзнаку European Quality Label

Проєкт “Challenge #ArtA4”, створений вчителем та учнями ОЗ “Зінківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1”, отримав відзнаку European Quality Label.

Про це повідомили у Зіньківській міській раді.

Учителька образотворчого мистецтва Валентина Ангелова взяла участь у навчальній програмі eTwinning. Ця навчальна програма Єврокомісії започаткована для розвитку співпраці європейських шкіл. Зареєстровані в ній педагоги та учні отримують можливість реалізації спільних проєктів із школами Європи.

Мистецький проєкт об’єднав п’ять країн (Україна, Французька Гвінея, Туреччина, Іспанія, Албанія), 11 педагогів і понад 100 креативних учнів.

Спочатку Валентина Ангелова долучилась до ініціатив, що вже реалізовували, а потім створила власний проєкт.

“Ідею для нього взяла вже з реалізованого задуму, який ми разом із учнями втілювали під час весняного карантину 2020 року. Це був мистецький челендж на уроках образотворчого мистецтва. Відео з власними малюнками для нього школярі записували вдома. Аркуш А4 віртуально мандрував від учня до учня по місту й демонстрував, що малювати нескладно та весело! І от цей челендж отримав неймовірне продовження. На платформі eTwinning був створений міжнародний проєкт “Challenge #ArtA4”, – говорить Валентина Володимирівна.

За словами Валентини Ангелової, у челенджі взяли участь люди від 3 до 51 року. У Зінькові ініціативу земляків підтримали 26 учнів. Учнів зацікавила сама ідея завдання: можна передавати лист від одного до другого учасника. Немає жодних перешкод для карантину, відстані, не важливий рівень навичок чи різниця у віці. 

Під час співпраці засновники проєкту разом із учнями займалися розподілом обов’язків, спілкувались у групі в одному з мобільних застосунків, узгоджували робочий план проєкту, проводили онлайн-зустрічі, брали участь в опитуваннях, створювали тематичні постери та зображення з надписом #ArtA4, готували віртуальні виставки. 

Креативну команду зіньківців нагородили Європейським знаком якості за відмінність роботи, що засвідчує якість та успішність проєкту за європейськими стандартами. Гідних неї щорічно обирає Центральна служба підтримки програми (CSS). Учасниками конкурсу стають лише ті проєкти, які отримали мінімум дві відзнаки National Quality Label від різних країн-учасниць проєкту.

Фото Зіньківська міська рада

Система Orphus Поделиться на fb