Битва до останнього: Хемілтон отримав штраф перед гран-прі Бразилії Формули-1

Пілоти Red Bull та Mercedes Макс Ферстаппен та Льюїс Хемілтон відповідно визначать чемпіона світу у Формулі-1.

Як повідомляє 24 спорт, після перемоги на гран-прі Мексики Ферстаппен випереджає Хемілтона на 19 очок. Протягом 12 – 14 листопада відбудеться гран-прі Бразилії, де традиційно краще виступає Red Bull.
Перед гонкою стало відомо, що Хемілтон отримає новий мотор. Чергова заміна двигуна на боліді Хемілтона означає штраф для британського пілота.

Гонщик Mercedes отримав пенальті у вигляді втрати 5-и позицій на стартовій решітці. Таким чином, у кращому випадку Хемілтон стартуватиме шостим у гонці, якщо 13 листопада виграє спринт-кваліфікацію.
У сезоні-2021 відбулися два спринти. На гран-прі Великої Британії перемогу у спринті здобув Макс Ферстаппен.

Слідом за ним фінішували Льюїс Хемілтон та його партнер по команді Валттері Боттас.
Наступний спринт відбувся на гран-прі Італії. Цього разу переміг Боттас, за яким фінішували Макс Ферстаппен та гонщик McLaren Даніель Ріккардо.