Ви тут:
Надзвичайні ситуації Полтавщина Суспільство 

Були на заробітках і знайшли поліцейські: на Полтавщині розшукали трьох безвісти зниклих чоловіків

Були на заробітках і знайшли поліцейські: на Полтавщині розшукали трьох безвісти зниклих чоловіків

Минулого тижня на Полтавщині поліція встановила місцезнаходження Василя Шевченка, В’ячеслава Хмельницького та Віталія Цимбалістого. Відтак, їх розшук припинили.

Шевченко Василь Петрович, 1964 року народження, якого розшукували з серпня цього року, сам з’явився за місцем проживання. Перебував на роботі у Польщі, повідомили у пресслужбі ГУ НП у Полтавській області.

В’ячеслава Хмельницького, 1972 року народження, який 1-го листопада цього року поїхав на своєму автомобілі “ВАЗ 21013” у невідомому напрямку, знайшли поліцейські у Київській області. Нині він вдома, з ним все добре.   

Віталій Цимбалістий, 1985 року народження, 19-го жовтня цього року, пішов з дому на роботу та не повернувся. Відомо, що чоловік сам з’явився за місцем проживання, перебував у Дніпрі на сезонних роботах.

“Закликаємо мешканців Полтавщини завчасно повідомляти рідним про свої плани щодо подорожей, виїздів на заробітки, в тому числі й за межі держави. Спілкуйтеся, підтримуйте та поважайте один одного”, – повідомили у поліції.

 

 

Система Orphus