Ви тут:
Відео Суспільство 

Артем Пивоваров показав сюрреалістичний світ у новому кліпі “Міраж” 

Артем Пивоваров показав сюрреалістичний світ у новому кліпі “Міраж” 

Український артист Артем Пивоваров презентував українську версію відеороботи на новий сингл “Міраж”. У новому кліпі вражають локації, анімовані фрагменти, чорно-біле кіно та жонглювання їжею.

Ідея роботи, не дивлячись на всю складність виконання, проста: не забувай дивитися вгору в небо, адже там на тебе чекає та сама “путівнича” зірка, яка допоможе знайти шлях до мрії.

“Щоденність наших дій не зобов’язує нас обмежувати політ своїх фантазій. Думки і мрії, подібно до хмар, можуть набувати різних форм. Ви тільки дозволяйте їм літати! Частіше дивіться у небо”, – зауважив Артем Пивоваров.

Відеоробота переносить глядача у яскраву сюрреалістичну реальність під назвою “Міраж”. Спеціально для втілення ідеї побудували цілі окремі простори та залучили найкращих фахівців з візуальних ефектів.

Філігранність командної роботи полягала в тому, щоб гармонійно поєднати ірраціональний світ сну та фантазій із живою реальністю. Також до зйомок кліпу залучили українського чемпіона з жонглювання кілець – Данила Лисенка.

“Історія про дороговказ кожну людину, яка у всіх своя. При всіх нелегких ситуаціях, які у нас трапляються в житті, потрібно не впадати у відчай, як би це не було банально, і дивитися не вниз, а підняти свій погляд вгору і побачити її. А вона, у свою чергу, обов’язково “зателефонує” і дасть усі потрібні відповіді”, – розповів режисер кліпу Тарас Голубков.

Фото tchkcdn.com

Система Orphus