Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

9 листопада – День працівників культури та майстрів народного мистецтва: привітання керівників Полтавщини

9 листопада – День працівників культури та майстрів народного мистецтва: привітання керівників Полтавщини

Сьогодні відзначають Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Його святкують щорічно 9 листопада разом із Днем української писемності та мови.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький привітав працівників культури та майстрів народного мистецтва зі святом.

“Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Вашими стараннями зберігаються та збагачуються культурні цінності українського народу. Ви несете високе мистецтво до широкого загалу, сприяєте  піднесенню рівня культурного та духовного життя сучасників, зміцнюєте моральні засади в суспільстві.

Вдячні вам за безперервний творчий пошук, талант та професійну майстерність.

Бажаю вам міцного здоров’я, миру, щастя, добробуту, нових творчих звершень!”

Вітання голови Полтавської облдержадміністрації Олега Синєгубова зі Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

“Шановні працівники культури, аматори сцени, майстри народної творчості!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Ви присвятили своє життя збереженню, популяризації та розвитку української культури і своєю плідною творчою працею й силою духу звеличуєте рідну Україну, примножуєте її успіхи та досягнення.

У непростий для України час ви сприяєте формуванню конкурентоздатної, сучасної та актуальної вітчизняної культури, яка відповідає європейським стандартам і укорінена національними традиціями.

Творчий доробок кожного з вас спрямований на те, щоб українське слово, українська пісня слугували міцною зброєю на захисті суверенітету нашої держави, а українське мистецтво, українська культура були основою мирного й щасливого життя.

Щиро дякую вам за багатство душі, невтомну працю, вагомі творчі здобутки!

Бажаю міцного здоров’я, щастя, добробуту, невичерпної наснаги і нових успіхів. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани та надії, а кожен день дарує радість творчого натхнення, людського спілкування і життєвих перемог!”

Система Orphus