Ви тут:
Суспільство Україна 

800 тисяч українців купили СOVID-паспорти, – дослідження

800 тисяч українців купили СOVID-паспорти, – дослідження

10% «вакцинованих» купили СOVID-паспорти. Про це свідчать результати соціологічного дослідження на тему «Українські антивакцинатори: хто вони», яке проведено Українським інститутом майбутнього (UIF) спільно із соціологічною компанією New Image Marketing Group у період з 23 жовтня по 2 листопада 2021 року по всій території України.

“Якщо врахувати той факт, що в Україні зараз в абсолютних цифрах 8 млн повністю вакцинованого населення, то відповідно маємо близько 800 тисяч куплених сертифікатів вакцинації”, – йдеться у повідомленні Українського інститута майбутнього.

За данними опитування, більшість громадян – 89% заявляють, що не мають знайомих, які придбали підробний Covid-сертифікат про вакцинацію. Водночас близько 10% респондентів розповіли, що знають про подібні факти серед знайомих і рідше серед друзів, родичів, сусідів та колег. Тобто українці частіше називали менш конкретних «знайомих», аніж більш близьких до себе людей.
За соціальним розрізом представники середнього віку порівняно частіше відповідали, що знають про факти придбання підробних COVID-сертифікатів. А найменше таких було серед старшого покоління 55+ років.
За регіональною ознакою можна виділити більшу частку відповідей щодо відомих фактів придбання підробних сертифікатів вакцинації серед жителів Сходу, особливо Донбасу.
Система Orphus