Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

42 протоколи про адміністративне правопорушення та 5 приписів – результат рейдів у Кременчуці за тиждень

42 протоколи про адміністративне правопорушення та 5 приписів – результат рейдів у Кременчуці за тиждень

З 12 по 18 листопада у Кременчуці були здійснені перевірки та роз’яснювальна робота з питань дотримання карантинних вимог.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Під час позапланових перевірок були виявлені порушення: відсутні записи термометрії  працівників, адміністрацією закладу з персоналом не проведена роз’яснювальна робота та інструктажі щодо запобігання поширенню COVID-19, відсутня ємність для збору використаних ЗІЗ, відсутня розмітка для дотримання дистанції між покупцями, недостатня кількість ЗІЗ (маски), відсутній безконтактний термометр для вимірювання температури тіла відвідувачам, недостатня кількість антисептиків та дезінфікуючих засобів, не проводиться вологе прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів, порушення режиму провітрювання.

Спільно з представниками органів місцевого самоврядування та спеціалістів департаменту освіти проведені  перевірки закладів громадського харчування, магазинів продуктових та непродуктових товарів.

Під час перевірок були виявлені порушення: відсутнє маркування для дотримання соціальної дистанції між відвідувачами, відсутнє інформування клієнтів щодо встановлених обмежень та умов обслуговування в закладі, відсутні ЗІЗ (маски, рукавички), відсутні антисептики, дезінфікуючі засоби, не проводиться вологе прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів, відсутній безконтактний термометр для вимірювання температури тіла відвідувачам.

Фахівці Кременчуцького районного  управління за виявлені порушення склали та вручили керівникам закладів 42 протоколи про адміністративне правопорушення та 5 приписів щодо усунення порушень вимог санітарного законодавства.

З працівниками 76 закладів проведена роз’яснювальна робота по дотриманню протиепідемічних заходів, запроваджених на час карантину.

Система Orphus