Ви тут:
Суспільство 

4 листопада – День залізничника: привітання та листівки зі святом

4 листопада – День залізничника: привітання та листівки зі святом

У четвер, 4 листопада, в Україні відзначають День залізничника.

Спочатку його датою за радянською традицією була перша неділя серпня, проте згідно з указом президента Леоніда Кучми № 1140/2002 від 11 грудня 2002 року святкування було перенесено на 4 листопада, пише obozrevatel. Саме 4 листопада 1861 року з Відня через Перемишль до залізничного вокзалу Львова прибув перший поїзд на територію сучасної України. Цей день вважається початком історії залізниць в Україні. 

Це свято стосується майже кожного 170-го українця. Пропонуємо добірку привітань у віршах та прозі.

****

З Днем залізничника

Прийміть привітання.

Бажаємо щастя й добра,

Усіх благ Вам зростання.

Нехай по життю Вас везе

Локомотив удачі,

Вирішуються легко завжди

Робочі задачі.

****

Вітаю з Днем залізничника України. Бажаю не боятися ні спеки, ні морозів, завжди справлятися з роботою тільки на відмінно, вірити лише в добре, зустрічати на своєму шляху лише добрих людей та від кожної станції мрії завжди прибувати на станцію успіху та щастя!

****

Вітаю всіх з Днем залізничника! Бажаю, щоб вам у житті ніколи не траплявся плацкартний вагон, а тільки Vip, щоб ваш поїзд швидко їхав до мрії, а попутники траплялися веселі та цікаві!

****

Шановні працівники залізниці! Дякую вам за вашу важку роботу, яку ви сумлінно виконуєте. Бажаємо вам міцного здоров’я і відмінного самопочуття. Любові вам, щастя, простих людських радощів. Нехай ваша праця приносить якомога більше позитивних емоцій і цікавих моментів.

****

Вітаю з Днем залізничника і від душі бажаю веселого життя з залізним правилом: залишатися завжди щасливою людиною, по якій би дорозі не доводилося йти. Бажаю, щоб всі шляхи вели до успіху, щоб в твоєму поїзді завжди були склади любові, натхнення і удачі.

Фото: ілюстративні

Система Orphus