Ви тут:
Суспільство 

3 професії в ІТ-сфері, які будуть ще довго затребуваними

3 професії в ІТ-сфері, які будуть ще довго затребуваними

Динамічний розвиток ІТ-сфери створює нові робочі місця для молодих спеціалістів. Окрім того, що праця в ІТ цікава, вона ще й високооплачувана. Кадри, компетенції яких пов’язані з технологіями, завжди будуть затребувані на ринку праці. Працювати в IT – не означає лише вміти програмувати. Є багато перспективних напрямів, які можна починати освоювати вже сьогодні.

Python-розробник

Python є однією з мов програмування, які найбільше розвиваються. На ринку праці не вистачає в першу чергу розробників на Python рівня Middle та вище. Ті, хто хоче спробувати себе у програмуванні, можуть перейти за посиланням https://kharkiv.itea.ua/courses-itea/python-roadmap/python-basic/ та записатися на курс або пробне заняття.

Знаючи англійську мову, програміст на Python без проблем знайде роботу за кордоном, де зарплати в середньому у 2-3 рази вищі. При цьому рівень заробітні плати у світі стабільно зростають на 10-15% щорічно.

Web Developer

Веб-розробник — професія, яка входить в топ найпопулярніших в сфері IT протягом останніх 15 років. Щоб почати працювати в цьому напрямку, достатньо освоїти HTML та CSS на середньому рівні. Це дасть можливість створювати прості та функціональні сайти. Через низькі вимоги до навичок у цій галузі багато новачків. Проте кваліфіковані фахівці додатково володіють JavaScript із фреймворками VueJS, ReactJS та мають більш привабливі умови роботи та зарплату. Якщо є бажання опанувати у цікавій формі HTML та CSS, переходьте за посиланням https://kharkiv.itea.ua/courses-itea/frontend-roadmap/html-css/ та записуйтесь на курс чи пробний урок.

Веб-розробники є ІТ-спеціалістами, які найбільше задоволені умовами праці та рівнем заробітної плати. Це обумовлено гарантованим особистісним зростанням, професійним розвитком та високим попитом на тих, хто опанував професію Web Developer.

Mobile App Developer

Мобільні застосунки кожного дня використовуються власниками розумних гаджетів. ІТ-спеціалісти, що їх створюють, називаються розробниками мобільних застосунків. Сфера мобільної розробки залишається затребуваною та стабільно розвивається, тому на ринку праці завжди будуть потрібні грамотні фахівці. Як правило, розробка софту для iOS та Android ведется параллельно.

Сфера ІТ найбільше приваблює не тільки молодь, а й людей різного віку. Цей напрямок може опанувати кожний бажаючий, щоб розвиватися у ньому та отримати прибуткову та цікаву роботу.

Система Orphus