Ви тут:
Суспільство 

20-річчя першого фільму про Гаррі Поттера відзначать спеціальним епізодом

20-річчя першого фільму про Гаррі Поттера відзначать спеціальним епізодом

На честь 20-річчя прем’єри першого фільму про “Гаррі Поттера” HBO анонсував спеціальний епізод “Повернення до Хогвартсу”.

За інформацією ZN.ua, у зйомках візьмуть участь актори Деніел Редкліфф, Руперт Грінт, Емма Вотсон та інші, а також режисер Кріс Коламбус, який працював над першими фільмами про Поттера. У спеціальному епізоді вони відсвяткують ювілей прем’єри першого фільму про юного чарівника “Гаррі Поттер та філософський камінь”, яка відбулася 16 листопада 2001 року.

HBO обіцяє “глибинні інтерв’ю” з акторами та іншими творцями фільму, через які глядачі отримають якісну ретроспективу.

У січні 2021 року кілька джерел повідомили, що кіностудії Warner Bros. і HBO Max шукають сценариста для майбутнього серіалу по всесвіт Гаррі Поттера. Але іншої інформації щодо потенційного серіалу досі не було.

Першим фільмом із серії про Гаррі Поттера став “Гаррі Поттер і філософський камінь”, який побачив світ у 2001 році. Фільм був знятий режисером Крісом Коламбусом (він працював і над другим фільмом серії). Головні ролі виконали 12-річні Деніел Редкліфф, Руперт Грінт та 11-річна Емма Вотсон.

У багатьох дорослих ролях зняті провідні британські актори, такі як Меґґі Сміт, Алан Рікман, Джон Кліз та інші. Фільм був номінований на три премії «Оскар» в технічних номінаціях, але не виграв жодну з них. Його можна дивитися дітям разом з батьками (Рейтинг PG від MPAA).

Система Orphus