Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

19 юних полтавців стали переможцями Всеукраїнського конкурсу “За нашу свободу”

19 юних полтавців стали переможцями Всеукраїнського конкурсу “За нашу свободу”

15 листопада в Українському державному центрі позашкільної освіти підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу», на який було подано 1021 роботу з усіх регіонів України (676 малюнків та 345 авторських віршів).

Серед більш ніж 300 учасників обласного етапу, що проводився у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді у вересні 2021 року, 40 робіт переможців направили до Києва, повідомили у Полтавській ОДА.

За підсумками роботи журі 19 юних митців Полтавщини нагороджено дипломами:

І ступеня:

– у номінації «Образотворче мистецтво»:

Крисанову Софію, ученицю Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка, за роботу „Свобода через віки” (вчитель Матюха Ю.О.);

Огуй Всеволода, учня Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу імені Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району, за роботу „І повітря з запахом свободи…” (вчитель Малахова А.М.);

– у номінації «Поезія»:

Куценка Тимура, вихованця літературної студії „Муза” комунального закладу позашкільної освіти „Семенівський Будинок дитячої та юнацької творчості” Семенівської селищної ради Кременчуцького району, за роботу „Мій дядько – Герой!” (керівник Заложчик З.В.);

Мироненко Анастасію, вихованку гуртка „Слово” Староіржавецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Оржицької селищної ради Лубенського району, за роботу „За нашу свободу” (вчитель Назаренко Г.Г.);

ІІ ступеня:

– у номінації „Образотворче мистецтво”:

Герасименко Євгенію, ученицю Полтавського ліцею №13 „УСПІХ” Полтавської міської ради, за роботу „За свободу до останнього подиху” (вчитель Кривенко Н.М.);

Мацик Ольгу, вихованку гуртка „Веселкова палітра” Лохвицького міського центру дитячої та юнацької творчості Лохвицької міської ради Миргородського району, за роботу „Діти війни” (керівник Анпілогова О.І.);

Мостову Анастасію, ученицю Комунального закладу „Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 Полтавської міської ради Полтавської області”, за роботу „Захисники, Вам дякуємо всім за мирні ночі й дні. За спокій у оселях і серцях” (вчитель Горбенко В.А.);

– у номінації „Поезія”:

Огер Поліну, ученицю Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О.Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району, за роботу „Вдячність воїнам” (вчитель Хорощак Т.Г.);

ІІІ ступеня:

– у номінації „Образотворче мистецтво”:

Варнавську Поліну, вихованку КЗПО „Семенівський Будинок дитячої та юнацької творчості” Семенівської селищної ради Кременчуцького району, за роботу „За свободу” (керівник Задорожна Т.І.);

Мяло Анастасію, вихованку Зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва „Фенікс” Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради, за роботу „Промінь Надії” ( керівник Койло Я.М.);

Павлік Катерину, ученицю Лохвицької гімназії №1 Лохвицької міської ради Миргородського району, за роботу „Схиляємо голову низько…” (вчитель Анпілогова О.І.);

Педорича Антона, вихованця гуртка прикладної графіки „Малювака” Решетилівської філії Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради, за роботу „Не хочу бачити війну”  (керівник Козлова О.В.);

Темносагату Оксану, ученицю Комунального закладу „Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” Полтавської обласної ради, за роботу „Козацькому роду нема переводу” (вчителі Григорчук Д.О. і  Сахарова С.В.);

Темносагату Вікторію, ученицю Комунального закладу „Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів” Полтавської обласної ради, за роботу „Лиш той життя й свободи вартий, хто йде щодня за них у бій”  (вчитель Григорчук Д.О.);

Трутень Дар’ю, вихованку гуртка „Юні дослідники природи” Веселодолинської гімназії-філії Великокринківського ліцею Глобинської міської ради Кременчуцького району, за роботу „З Україною в серці” (керівник Трутень Г.С.);

– у номінації „Поезія”:

Каленіченко Ольгу, вихованку літературного клубу „Проби пера” Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району, за роботу „Україною єдиною…” (вчитель Фокт Я.Ю.);

Ситник Маргариту, ученицю Опорного закладу „Новооріхівський ліцей імені О.Г.Лелеченка Ромоданівської селищної ради Миргородського району”, за роботу „Мій солдате” (вчитель Тороп Н.А.);

Тараненко Альону, вихованку гуртка „Проби пера” Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Лубенської міської ради Лубенського району, за роботу „Я вірю в тебе, земле моя” (керівник  Коряпіна Н.І.);

Фесенко Світлану, ученицю Сагайдацького навчально-виховного комплексу „загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Шишацької селищної ради Миргородського району, за роботу „Кіборги Крут” (вчитель Степаненко М.М.).

Система Orphus