Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

16 днів проти насильства: у Кременчуці покажуть документальний фільм “Розірви коло”

“Розірви коло”: у Кременчуці покажуть фільм про постраждалих від домашнього насильства

29 листопада у Кременчуці, у рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”, відбудеться показ прем’єра документального фільму “Розірви коло” про шлях постраждалих від домашнього насильства.

Стрічку покажуть у торгово-розважальному комплексі “Галактика” за адресою: Кременчук, вул. Соборна, 21. Початок о 19:00, повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Стрічка  “Розірви коло” – це історія двох жінок різного віку, кожна з яких змінює своє життя, виходячи з кола насильства.

Авторкою ідеї фільму є  амбасадорка UNFPA Україна Маша Єфросініна. Режисеркою фільму є Єлизавета Сміт – одна з найяскравіших молодих режисерок країни. Її дебютний повнометражний документальний фільм “Школа #3” (спільно з Георгом Жено) мав прем’єру на Берлінському міжнародному кінофестивалі у 2017 році та отримав Гран-прі у секції Generation 14+. Продюсеркою стрічки виступила Ольга Бесхмельниціна. 

Показ відбудеться у межах інформаційної кампанії “Розірви коло” – частини масштабної програми Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні із запобігання та протидії домашньому та/і ґендерно зумовленому насильству в Україні.

Проєкт спрямований на посилення ролі міст у розбудові стійких механізмів захисту та надання допомоги постраждалим від домашнього насильства.

Запрошення на безкоштовний перегляд фільму можна отримати 23-24 листопада у Департаменті у справах сімей та дітей Кременчуцької міської ради за адресою: Кременчук, площа Перемоги, 2, каб. 114, тел. 098-839-11-61.

Кількість запрошень обмежена.

Система Orphus