Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Зразковий хореографічний колектив з Полтави “Пірует” здобув Гран-прі на міжнародному фестивалі

Зразковий хореографічний колектив з Полтави “Пірует” здобув Гран-прі на міжнародному фестивалі

Неймовірних вихованців Полтавської школи мистецтв “Академія мистецтв” імені Раїси Кириченко завжди є з чим привітати – цього разу ГРАН-ПРІ у номінації сучасна хореографія VІI Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості “Яскрава Країна” Закарпаття – 2021» (Ужгород) виборов Зразковий хореографічний колектив “Пірует”.

“Ще одна вершина підкорена!” – прокоментувала художній керівник, хореограф Тамара Олевська.

А  молодша, середня й старша групи, виступаючи в Закарпатському академічному музично-драматичному театрі, зібрали ціле сузір’я нагород – золотих, срібних і бронзових відзнак. По суті, відбувалось одночасно два Міжнародних конкурси, які судили два склади журі, але всі вони аплодували полтавському “Піруету”, талановитим дітям і натхненним педагогам-хореографам, яких обожнюють дітвора й батьки – Тамарі й Марії Олевським. Тож, участь у 14-му Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької хореографії “ПАДІЮН-ЄВРО-ДАНС” для “Піруету” також був тріумфальним.

“Щиро вдячні за високий рівень організації “Яскрава Країна”! Дякуємо суддям за високу оцінку та влучні коментарі. А також подяка усім учасникам конкурсу, з такими сильними колективами дуже приємно змагатись та виступати на одній сцені!”, – поділилась враженнями Тамара Олевська.

Марія Бойко

Фото з ФБ Тамара Олевська

Система Orphus