Жіноча збірна України з футболу розгромно програла іспанкам у відборі на ЧС

Пропустили шість: жіноча збірна України розгромно програла іспанкам у відборі на ЧС

У другому поєдинку європейської кваліфікації чемпіонату світу 2023 року жіноча збірна України в Ковалівці поступилася команді Іспанії.

Як розповіли в УАФ, синьо-жовті вступили в боротьбу останніми з команд своєї групи, тож тренерський штаб мав нагоду отримати додаткову інформацію про суперників. П’ять днів тому план українок спрацював — на цьому ж стадіоні наші дівчата здолали збірну Фарерських островів (4:0). До речі, Іспанія того дня, 21 жовтня, провела спаринг із Марокко — 3:0. Між іншим, іспанки перемогли у своїх 13-ти останніх поєдинках із загальним рахунком 70:0.

Порівняно з попередньою грою Наталія Зінченко зробила три заміни в стартовому складі та вирішила зіграти в п’ять захисників. Утім, це не завадило іспанкам забити швидкий гол. Спершу Путельяс зробила пристрілку зі штрафного, а на 9-й хвилині вона ж відкрила рахунок, скориставшись відскоком після подачі з правого флангу.

Гості продовжили контролювати хід поєдинку й створили ще кілька небезпечних моментів, зокрема, близькими до успіху були Бонматі та Путельяс. А на 33-й хвилині іспанки забили вдруге — Саррієгі Ісаса замкнула простріл дель Кастільо зліва.

На початку другого тайму Апанащенко зі штрафного пробила над дев’яткою. Однак більше шансів у нашої команди не було, тоді як іспанки занесли до свого активу ще чотири голи. На 68-й хвилині Ейсагірре реалізувала момент, який виник після помилки Овдійчук у власному штрафному. Пізніше Саніна врятувала після виходу Редондо віч-на-віч. Але наприкінці матчу Саррієгі Ісаса оформила дубль, а Редондо все ж зуміла розписатися у воротах Саніної. Між цими голами Апанащенко записала на свій рахунок автогол.

Тож українська команда в другому поєдинку кваліфікації на мундіаль поступилася з рахунком 0:6.