Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

«Зелена країна»: під Полтавою висадили 9 тисяч нових дерев

«Зелена країна»: під Полтавою висадили 9 тисяч нових дерев

30 жовтня на ділянці Руднянського лісництва поблизу Терентіївки Полтавського району на площі 1,5 га висадили 9 тисяч дерев.

У день загальнодержавної толоки та обласної акції «Створюємо ліси разом» у межах президентської програми «Зелена країна», державні лісогосподарські підприємства Полтавщини висадять щонайменше 46 тисяч дерев.

«За місяць на Полтавщині вже було посаджено близько 900 саджанців різних порід. Сьогодні ми садили дуб звичайний. Ґрунт дещо важкий, але із поставленим завданням впоралися», – зазначив начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства і депутат Полтавської облради Іван Гришко.

На ділянці Руднянського лісництва до акції долучилися депутати обласної ради та представники влади області, серед яких перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко, заступники голови Полтавської ОДА Євген Греков і Катерина Рижеченко, директор Департаменту освіти та науки Полтавської ОДА Віта Ковальська, директор Департаменту фінансів Полтавської ОДА Павло Кропивка та інші.

«Фронт робіт, який для нас створили в лісництві, досить великий. Але через декілька років ця територія, засаджена новими деревами, має стати одним з кращих куточків для відпочинку на Полтавщині», – розповів Євген Греков.

Восени на Полтавщині під час акції «Створюємо ліси разом», яка триває з 1 жовтня і по 30 листопада, лісогосподарські підприємства області уже заліснили 150,4 га лісу, висадивши 902 400 тисяч дерев.

[metaslider id=825944]

Система Orphus