Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

«Зелена країна»: лісівники та школярі заліснили галявину поблизу Полтави

«Зелена країна»: лісівники та школярі заліснили галявину поблизу Полтави

На території Чалівського лісництва ДП «Полтавське лісове господарство» відбувся захід із садіння лісу у рамках акції «Створюємо ліси разом».

У залісненні території взяв участь начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Іван Гришко, колектив Полтавського облуправління лісового та мисливського господарства та ДП «Полтавський лісгосп», вихованці учнівського лісництва Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка.

 

Перед початком заходу начальник управління подякував усім, хто доєднався до акції та зазначив, що кожен учасник робить важливу та корисну справу.

– Сьогодні всі ми разом робимо важливий внесок у збільшення лісистості нашої області та всієї України. Ми висаджуємо новий ліс і робимо нашу країну зеленішою та чистішою. У рамках акції «Створюємо ліси разом», яка реалізується у межах програми Президента «Зелена країна», цієї осені на Полтавщині висадимо понад 600 000 тисяч дерев. Дуже приємно бачити, що до заходів із висаджування дерев приєднуються школярі, які ще з дитинства знатимуть цінність кожного дерева, і в них точно не підніметься рука зламати його чи якось пошкодити – зазначив Іван Гришко.

Інструктаж із правил техніки безпеки та майстер-клас із садіння лісу під меч Колесова провів присутнім директор ДП «Полтавський лісгосп» Олександр Холодний. Садіння нового лісу відбулося на галявині площею 0,9 га, де учасники акції висадили майже 5,5 тисяч саджанців сосни звичайної.

Заходи із садіння лісу у рамках акції «Створюємо ліси разом» за сприятливих погодних умов будуть тривати до 30 листопада. Запрошуємо всіх охочих приєднатися до корисної справи.

Система Orphus