Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

“Здорова країна”: на Лубенщині збудують 20 спортивних майданчиків

“Здорова країна”: на Лубенщині збудують 20 спортивних майданчиків

У Полтавській області реалізують програму Президента України Володимира Зеленського “Здорова країна”. Згідно з нею, в регіоні  побудуть 105 спортивних майданчиків з гумовим покриттям. 

Зокрема, у Лубенському районі збудуть 20 таких об’єктів. З них два відкриють наступного тижня у Гребінці, повідомив на своїй сторінці у фейсбук голова Лубенської РДА Сергій Сіряченко.

“На кожному об’єкті будуть тренажери для пресу, бруси для віджимання, тумба для стрибків, потрійний турнік, лавки. Всі майданчики для занять спортом обладнають штучною гумовою плиткою. Займатися спортом там зможуть усі охочі.  Розбудовуємо спортивну інфраструктуру, щоб якомога більше людей обирали здоровий спосіб життя. Проєкт фінансується коштом держави – 80%, обласного бюджету та громад – по 10%.В цілому в Лубенському районі буде збудовано 20 таких об’єктів”, – повідомив Сергій Сіряченко. 

В області вже почали облаштовувати по 5 майданчиків – у Горішніх Плавнях, Лубнах, Зінькові, Полтаві, Решетилівці та 2 – у Кременчуці.

Як повідомляв перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін, Полтавщина стане однією з перших областей, де встановлять 105 спортмайданчиків із гумовим покриттям. 

Система Orphus