Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Збільшуємо суми винагород для спортсменів Полтавщини, – Олег Синєгубов

Збільшуємо суми винагород для спортсменів Полтавщини, – Олег Синєгубов

На пленарному засіданні сьомої позачергової сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання депутати затвердили обласну Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2021 – 2024 роки в новій редакції.

Депутати підтримали збільшення грошових виплат для переможців і призерів міжнародних та всеукраїнських змагань з олімпійських та неолімпійських видів спорту, видів спорту осіб з інвалідністю, порушеннями зору, слуху, розумового і фізичного розвитку та їх тренерів.

“Збільшуємо суми винагород для спортсменів Полтавщини. Наприклад, за деякі види змагань грошові винагороди збільшили на 100-200% і більше. Так, на міжнародних змаганнях з олімпійських видів спорту виплати сягатимуть 200 тис. грн залежно від результату, на Дефлімпійських іграх до 500 тис., а за перше місце на чемпіонаті України підвищили винагороду втричі – з 1,5 до 5 тис. грн”, – розповів голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Читайте також: На Полтавщині збільшили розмір обласної матеріальної допомоги учасникам АТО/ООС

Також удвічі збільшили винагороди за присвоєння спортивних звань – майстер спорту України, майстер спорту України міжнародного класу та заслужений майстер спорту України.

Система Orphus