Ви тут:
Суспільство Україна 

Зайнято майже 50% місць для хворих на коронавірус: Володимир Зеленський доручив посилити інформкампанію з вакцинації

Зайнято майже 50% місць для хворих на коронавірус: Володимир Зеленський доручив посилити інформкампанію щодо важливості вакцинації

4 жовтня пройшла селекторна нарада з питань протидії пандемії COVID-19 під головуванням Володимира Зеленського. Учасники обговорювали готовність медичних закладів до роботи в умовах зростання кількості хворих, боротьбу з підробкою ПЛР-тестів та сертифікатів про вакцинацію.

Про це повідомляє Офіс Президента.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що в Україні нині зайнято трохи менше ніж 50% наявних місць для хворих на коронавірус, однак є області, де ситуація викликає занепокоєння. Згідно з аналізом МОЗ, найбільше інфікованих у Харківській, Дніпропетровській, Львівській та Одеській областях.

Президент поставив уряду завдання забезпечити протягом найближчого часу збільшення кількості ліжко-місць у регіонах, де спостерігається стрімке зростання захворюваності на коронавірус.

Також в Україні триває вакцинація проти COVID-19. За минулий тиждень зроблено 722 тис. щеплень.

Володимир Зеленський наголосив на необхідності активізації Міністерством охорони здоров’я й Мінінформполітики інформаційної кампанії щодо важливості вакцинації.

«Всіма ресурсами, наявними способами та джерелами маємо донести до різних верств населення, наскільки важливим є захист від COVID-19. Люди, які роблять щеплення, не лише захищають себе від важкого перебігу в разі захворювання – вони захищають оточення, зокрема членів своєї родини», – сказав Володимир Зеленський.

Володимир Зеленський запропонував розглянути можливість залучення до інформкампанії щодо важливості вакцинації “Укрпошти” та представників бізнесу.

Окрему увагу приділили підробленим сертифікатам про негативні ПЛР-тести та сертифікатів про вакцинацію. За інформацією голови Національної поліції Ігоря Клименка, за минулий тиждень розпочали 12 кримінальних проваджень. Є перше судове рішення про стягнення штрафу в розмірі 34 тис. грн з лікаря з Павлограда Дніпропетровської області та позбавлення права діяльності за фахом на один рік.

Фото: Офіс Президента України

Система Orphus