Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Затримали полтавських правоохоронців, які вимагали хабар у 1000 доларів

Затримали полтавських правоохоронців, які вимагали хабар у 1000 доларів

Полтавською спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Центрального регіону задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди двома старшими лейтенантами поліції.

Як розповіли у Спеціалізованій прокуратурі у військовій та оборонній сфері Центрального регіону, двоє співробітників сектору спеціальної поліції відділу кримінальної поліції Полтавського РУП ГУНП в Полтавській області одержали  неправомірну вигоду в розмірі 1 000 доларів США за не документування протиправної діяльності громадянина, який займався незаконним придбанням та подальшим збутом пально-мастильних матеріалів.

“28.10.2021 обох хабарників в погонах затримано правоохоронцями на місці вчинення кримінального правопорушення за процесуального керівництва Полтавської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону безпосередньо після одержання ними усієї суми неправомірної вигоди”, – йдеться у повідомленні.

Неправомірну вигоду в розмірі 1 000 доларів США в затриманих вилучено.

Досудове розслідування здійснюється слідчими першого слідчого відділу (з дислокацією у місті Полтаві) ТУ ДБР, розташованого у м. Полтаві. Оперативний супровід здійснюється ВБКОЗ УСБУ в Полтавській області.

Система Orphus