Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради

Засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради

21 жовтня о 10 годині розпочалося засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Під час засідання планують розглянути питання:

Про виділення коштів за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення Полтавської міської територіальної громади «Турбота» на 2021 рік.

Про відшкодування витрат з бюджету Полтавської міської територіальної громади за пільговий проїзд у міському пасажирському транспорті-тролейбусі за вересень 2021 року.

Про розподіл коштів з бюджету Полтавської міської територіальної громади на відшкодування витрат за пільгове перевезення окремих категорій громадян у міському пасажирському транспорті загального користування за вересень 2021 року.

Про виділення Полтавській районній раді іншої субвенції для відшкодування компенсаційних виплат за пільговий проїзд на приміських маршрутах автомобільним транспортом загального користування окремих категорій громадян, що проживають у межах території сіл Полтавської міської територіальної громади за вересень 2021 року.

Про виплату одноразових винагород (премій) спортсменам Полтавської міської територіальної громади та їх тренерам.

Про розміщення зовнішньої реклами.

Про організацію торговельно-виставкового ярмарку «Святковий ярмарок» по вул. Соборності.

Про питання застосування деяких рішень виконавчого комітету Полтавської міської ради щодо послуг з поводження з побутовими відходами.

Про утворення комісії з визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ „АВТОБАЗА „ВОДНИК”, внаслідок порушення земельного законодавства за користування земельною ділянкою на вул. Довженка, 2а.

Про встановлення у місті Полтаві меморіальних дощок.

Про результати громадських обговорень щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєкту детального плану території, обмеженої вулицями Зіньківською, Новозіньківською, площею Павленківською та проїздами і звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Про затвердження розпоряджень міського голови з основної діяльності.

Система Orphus