Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Засідання постійної комісії Полтавської облради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр

Засідання постійної комісії Полтавської облради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр (наживо)

4 жовтня о 14-й годині розпочалося засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр.

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про укладення контракту з директором Полтавського обласного комунального виробничо-комерційного підприємства «Полтавапаливо», який пройшов конкурсний відбір.
2. Про інформацію Державної екологічної інспекції Центрального округу щодо дотримання видобувними підприємствами вимог екологічного законодавства за використанням і охороною надр (у межах своєї компетенції) на території Полтавської області у 2020 – 2021 роках.
3. Про інформацію Управління Держпраці у Полтавській області щодо дотримання видобувними підприємствами вимог законодавства з ведення робіт з геологічного вивчення надр, їх використанням та охороною, а також використанням і переробкою мінеральної сировини на території Полтавської області у 2020 – 2021 роках.
4. Про інформацію Державної організації «Північно-східний геологічний центр» щодо дотримання видобувними підприємствами вимог законодавства з геологічного вивчення надр та раціонального і ефективного використання надр на території Полтавської області у 2020 – 2021 роках.
5. Про необхідність здійснення заходів державного нагляду (контролю) відповідно до звернень громадян щодо незаконного видобування корисних копалин на території Коломацької сільської ради (с. Старицьківка) та Чутівської селищної ради (с. Василівка) Полтавського району Полтавської області.
6. Про виконання рекомендацій постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр від 01.07.2021 з питання № 1 щодо виконання підприємствами нафтогазового комплексу угод про залучення та використання коштів на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури населених пунктів Полтавської області.
7. Різне.

 

 

Система Orphus