Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Засідання комісії Полтавської облради з питань бюджету та управління майном

Засідання комісії Полтавської облради з питань бюджету та управління майном

12 жовтня о 15-й годині розпочалось засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань бюджету та управління майном.

До проєкту порядку денного включено питання:

1. Про укладення контракту з директором Полтавського обласного соціального центру матері та дитини, яка пройшла конкурсний відбір.
2. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми соціального захисту населення Полтавської області на 2021 – 2025 роки. 
3. Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2021 році.
4. Про внесення змін до Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2021 – 2027 роки.
5. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» на 2021 – 2023 роки.
6. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2021 – 2023 роки.
7. Про внесення змін до обласної програми «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019 – 2021 роки».
8. Про здійснення місцевого запозичення у 2021 році. 
9. Про внесення змін до показників обласного бюджету Полтавської області на 2021 рік щодо забезпечення здійснення місцевих запозичень 16100000000 (код бюджету).
10. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні будівництва об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів обласного бюджету та коштів підприємств, установ, організацій, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.
11. Про збільшення статутного капіталу КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ».
12. Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» на отримання кредиту на умовах овердрафту.
13. Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» на придбання транспортних засобів через фінансовий лізинг.
14. Про погодження КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» інвестиційної програми та плану розвитку.
15. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.
16. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.
17. Про приймання цілісного майнового комплексу Зіньківської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з гандболу імені В.П. Літвішка Зіньківської міської ради Полтавської області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.
18. Про надання згоди на прийняття об’єкту «Будівництво житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних» за адресою: Полтавська область, Лубенський район, с. Чутівка, вул. Широка, 33» у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.
19. Про внесення змін до рішення обласної ради від 16 лютого 2018 року № 634 «Про надання згоди на безоплатну передачу цілісних майнових комплексів закладів професійної (професійно-технічної) освіти».
20. Про надання згоди на безоплатне прийняття із державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області друкованої продукції.
Розгляд поточних питань, листів та звернень
21. Про інформацію Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації про стан закупівель шкільних автобусів у Полтавській області на 2021 рік.
22. Про лист КП ПОР «Полтававодоканал» щодо надання погодження на зменшення розміру відрахувань частини чистого прибутку за І квартал 2021 року на суму капітальних видатків, спрямованих на аварійно-ремонтні роботи капітального характеру каналізаційного колектору «ГРЛ» д. 900 по вул. Космічна в с. Яр та капітального ремонту каналізаційного колектора заводу «Знамено» по вул. Київське шосе, 70 А. 
23. Різне.

Система Orphus