Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Замість весільних подарунків — іграшки та канцтовари: молодята з Полтавщини допомогли багатодітним родинам

Замість весільних подарунків — іграшки та канцтовари: молодята з Полтавщини допомогли багатодітним родинам

Олег Копиця та Наталія Гличенко з Зіньківської громади зіграли весілля й на честь свого свята вирішили зробити добрий вчинок. Замість традиційних презентів від гостей вони зібрали коробку іграшок, солодощів та канцтоварів для багатодітних родин.

Молодята повідомили запрошених на весілля про свою ідею. М’які іграшки, конструктори, набори канцтоварів, солодощі новоспечена сім’я передала старості Миколі Каленіченку для вручення багатодітним родинам, повідомили у Зіньківській громаді.

Подарунки передали в будинки сімейного типу Першотравневого старостинського округу в родини Оксани Циганенко, Руслана та Тетяни Костюків, Наталії Храпач, Валерія та Наталії Шамраїв.

“Новостворена сім’я Олега та Наталії Копиць рада, що змогла залишити в кожному маленькому серці свій відбиток та просить інших долучатися до добрих справ. Тим паче, що останнім часом тенденція, коли молодята роблять своє весілля не лише особистим святом, а й приємністю для тих, хто потребує уваги, та й гості можуть бути задіяними в чомусь доброму, гарному, набуває все більшого поширення”, — йдеться у повідомленні.

Фото: Зіньківська громада

Система Orphus