Ви тут:
Суспільство Україна 

Захист аеродромів за стандартами НАТО: стартували українсько-британські навчання “Warrior Watcher – 2021”

Захист аеродромів за стандартами НАТО: стартували українсько-британські навчання “Warrior Watcher – 2021”

У Василькові на базі Об’єднаного центру та бригади тактичної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України розпочались українсько-британські навчання «Warrior Watcher – 2021».

Цього року Повітряні Сили перейняли естафету у Військово-Морських Сил Збройних Сил України щодо проведення двосторонніх навчань серії «Warrior Watcher – 2021». До навчань долучаються вперше представники армійської авіації Сухопутних військ.

“Українсько-британські навчання «Warrior Watcher – 2021» уже третій рік поспіль проходять в Україні та є важливим заходом підготовки міжнародного характеру, який спрямований на поглиблення знань і набуття практичних навичок особового складу Збройних Сил України щодо оцінювання ризиків та планування захисту аеродромів і критичних об’єктів інфраструктури за процедурами та стандартами держав-членів НАТО. Водночас це навчання дасть можливість підвищити рівень взаємосумісності між підрозділами Збройних Сил України та підрозділами Королівських Військово-Повітряних сил Великої Британії щодо досягнення єдиної мети — безпеки та миру”, – йдеться у повідомленні Міноборони.

Система Orphus