Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

За програмою Президента наступного року плануємо відремонтувати дві місцеві дороги на Полтавщині, – Олег Синєгубов

За програмою Президента наступного року плануємо відремонтувати дві місцеві дороги на Полтавщині, – Олег Синєгубов

Полтавська ОДА розраховує залучити 270 млн грн інвестицій від державного банку на капітальний ремонт двох місцевих доріг на Полтавщині.

Про це повідомив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

“Мова йде про ділянку траси Білопілля – Гадяч у межах Полтавської області, на яку плануємо залучити 90 млн грн, та 180 млн грн – на дорогу Мала Рублівка – Рунівщина на території колишнього Котелевського району”, – зазначив голова облдержадміністрації.

За словами Олега Синєгубова, погодити залучення цих інвестицій має Полтавська обласна рада вже на найближчій сесії. Бюджетна комісія підтримала цю пропозицію.

Читайте також: Бюджетна комісія Полтавської облради погодила підвищення матеріальної допомоги сім’ям загиблих учасників АТО/ООС

Нагадаємо, подібну практику Полтавська ОДА використала минулого року, коли залучила 515 млн грн на капітальний ремонт траси Чорнухи – Лубни.

“Завдяки цьому вже в 2021 році ми повністю відремонтуємо цю трасу, всі 35 км, а за зекономлені кошти відновимо ще й мости. Такий ремонт – наймасштабніший серед ремонтів місцевих доріг у регіоні. Після його завершення жителі щонайменше 11 населених пунктів зможуть дістатися до районного чи обласного центру, не долаючи зайві 85 км через місто Пирятин. Це той відчутний результат, який створює програма Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво”, – розповів Олег Синєгубов.

Він додав, що ремонт дороги Чорнухи – Лубни – це унікальний досвід для всієї країни, адже Полтавщина – перша область, яка торік залучила інвестиції державного банку за таким механізмом.

Фото: ілюстративне

Система Orphus