Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З Полтави до Лубен можна доїхати міжобласними та міжнародними автобусними рейсами: перелік

З Полтави до Лубен можна доїхати міжобласними та міжнародними автобусними рейсами: перелік

На фейсбук-сторінці автовокзалу “Полтава” повідомили перелік рейсів, за допомогою яких можна доїхати з Полтави до Лубен. 

Доїхати до цього міста можна як міжобласними автобусними, так і міжнародними рейсами.

– 00:30 – Харків – Познань (вартість квитка – 150 грн.)

– 01:30 – Харків – Колобжег (100 грн.)

– 02:00 – Бердянськ – Київ (110 грн.)

– 02:55 – Харків – Київ (135 грн.)

– 04:55 – Полтава – Київ (145 грн.)

– 07:55 – Полтава – Чорнухи (120 грн.)

– 08:05 – Полтава – Черкаси (122 грн.)

– 09:00 – Полтава – Київ (145 грн.)

– 10:30 – Полтава – Київ (135 грн.)

– 10:55 – Полтава – Оржиця (138 грн.)

– 11:15 – Харків – Київ (150 грн.)

– 11:50 – Полтава – Лубни (138 грн.)

– 12:25 – Полтава – Чернігів (132 грн.)

– 12:50 – Полтава – Оржиця (138 грн.)

– 13:05 – Харків – Київ (150 грн.)

– 14:30 – Полтава – Лохвиця (138 грн.)

– 15:00 – Полтава – Прилуки (118 грн.)

– 17:35 – Полтава – Лубни (138 грн.)

– 19:45 – Харків – Київ (135 грн.)

Купити чи забронювати квиток можна у касах автовокзалу, на сайті та скориставшись мобільним додатком. Скачати його можна за посиланням

Система Orphus