Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З початку виборчої кампанії до поліції Полтавщини надійшло 7 заяв та повідомлень про порушення виборчого законодавства

З початку виборчої кампанії до поліції Полтавщини надійшло 7 заяв та повідомлень про порушення виборчого законодавства

Відповідно до частини 7 статті 23 «Публічність і відкритість виборчого процесу» Виборчого кодексу України, органи Національної поліції України за день до дня голосування оприлюднюють на офіційних вебсайтах попередні відомості про кількість зареєстрованих звернень про порушення виборчого законодавства під час відповідного виборчого процесу та роз’яснення відповідальності за порушення законодавства про вибори.

Як розповіли у ГУ НП в Полтавській області, станом на 30 жовтня 2021 року до поліції надійшло 7 заяв та повідомлень про порушення виборчого законодавства.

Усього органами поліції складено 1 протокол за частиною 2 статті 212-13 (Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборчої агітації без відповідних реквізитів) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості щодо 3 кримінальних проваджень, пов’язаних з порушенням виборчого законодавства та виборчого процесу: 2 – за ч. 1 ст. 157 (Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) Кримінального кодексу України, 1 – за ч. 2 ст. 358 (Підроблення документів) Кримінального кодексу України. За рештою повідомлень триває перевірка, після чого буде прийняте законне процесуальне рішення.

Система Orphus