Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З наступного тижня кременчуцькі школярі навчатимуться дистанційно

З наступного тижня кременчуцькі школярі навчатимуться дистанційно

Комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення запровадити дистанційне навчання в закладах освіти Кременчука із 25 жовтня терміном на чотири тижні.

Як повідомили у Кременчуцькій міській раді, таке рішення прийняли, враховуючи стрімке зростання захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, в тому числі COVID-19, з метою запобігання поширення вірусної інфекції серед дитячого населення.

За словами директорки Департаменту охорони здоров’я міськради Людмили Пономаренко, від початку осені щотижня кременчуцькі лікарі фіксували 500 нових випадків захворювань на вірусну інфекцію серед дорослих кременчуківців, і до 1 тисячі у дітей. Поширення ГРВІ у дитячого населення під час осінніх канікул знизилося, однак кількість нових випадків є значною. Окрім того, щодня в місті реєструють 7-9 випадків захворювання на COVID-19 серед дитячого населення.

“Станом на 21 жовтня на амбулаторному лікуванні з встановленим діагнозом COVID-19 перебувають 1078 осіб, в тому числі 32 дитини. На стаціонарному лікуванні в комунальному некомерційному медичному підприємстві “Кременчуцька міська дитяча лікарня” наразі перебуває 11 дітей із підтвердженим COVID-19 та 5 дітей із підозрою COVID-19, перебіг захворювання – середньої важкості”, – йдеться в повідомленні.

Система Orphus