Ви тут:

З чого почати ремонт квартири в новобудові

Особливості новобудов в тому, що в квартирі ще потрібно зробити чи доробити до повного завершення ремонтні роботи. Перше питання, що виникає – з чого почати ремонт в новобудові, бо справ дійсно багато і необхідно визначитись з основними етапами та послідовністю дій. Щоб вдало провести ремонтні роботи, важливо грамотно підійти до процесу, скласти план.

Початок ремонту, важливі етапи

Визначити ключові етапи створення затишку в новобудові, допоможуть відповіді на такі питання:

 • Який має бути остаточний варіант?
 • Чи планується перепланування?
 • Яка кінцева кількість кімнат та їх основне призначення?
 • Які меблі заповнять те чи інше приміщення?
 • Які матеріали потрібні для ремонту стін і підлоги?
 • Які ще комунікації необхідні в квартирі?

Відповіді мають бути максимально ретельно розписаними, щоб стало зрозуміло з чого починати ремонт в новобудові без зайвого клопоту. Може так статися, що самостійно скласти подібний план, або дати відповіді на питання буде складно, то варто звернутись за допомогою до професіоналів.

Сучасні новобудови Харкова майже не вимагають великих змін чи доповнень, вони будуються вже за готовими інженерними розробками, що враховують максимальну кількість потреб майбутніх власників.

Види та послідовність ремонтних робіт

Спочатку рекомендується виконати всю важку роботу, бо вона потребує найбільших затрат, наприклад:

 1. Прокласти всі труби в санвузлі та на кухні.
 2. Провести електропроводку.
 3. Зробити теплу підлогу, стяжку.
 4. Вирівняти стіни.
 5. Оздобити стелю.
 6. Пофарбувати все.

Провести всі роботи бажано відразу, як ключі від нової квартири опиняться в руках.

Послідовність ремонту квартири теж важлива, бо від неї залежить якість та доречність дій. Якщо спочатку штукатурити стіни, а потім проводити електро-комунікації, то попередні зусилля будуть марними, доведеться відновлювати штукатурку. Тож, послідовність дій має бути розпланована наступним чином:

 1. Вибрати виконавців і визначити вартість робіт. Чому варто зразу робити всі розрахунки в плані коштів? Бо на все потрібно правильно розрахувати бюджет, щоб потім не шукати гроші. Можливо самостійно важко виконати розрахунок, то необхідно знайти фахівця.
 2. Зробити проводку. Краще електропроводку тягнути по стінах без штукатурки та гіпсокартонних систем, зразу гарно видно де і що повинно бути, а також зручно її сховати.
 3. Зробити каналізацію та розвести труби в санвузлі і на кухні. Ці роботи важливо виконати до того, як на підлозі з’явиться покриття. До речі, можна встановити тимчасову сантехніку, якщо на постійну не вистачить коштів і згодом її замінити.
 4. Оздобити оселю. Взагалі оздоблювальні роботи починаються зі стелі. Тоді в логічній послідовності виконується ремонт. Після стелі стіни та підлога.
 5. Встановити міжкімнатні двері. Вони вибираються в залежності від загального дизайну та основної кольорової гами.

Правильні та послідовні дії дозволяють виконати ремонт квартири в новобудові без зайвих витрат і додаткових зусиль.

Отже починати ремонт варто з планування і основних розрахунків. Потім важливо виконувати всі пункти по порядку, тоді не виникатимуть непередбачувані проблеми.

Система Orphus