Ви тут:
Суспільство Україна 

З 4 листопада відновлюють курсування потяга Київ-Варшава

З 4 листопада Укрзалізниця відновлює курсування потяга №67/68 Київ Варшава. Залізничне сполучення між столицями припинилося минулого року у березні через карантинні обмеження.

Потяг відправлятиметься з Києва о 18:48 і до Варшави прибуватиме о 09:02. З Варшави потяг відправлятиметься о 17:10 і прибуватиме до Києва об 11:00, повідомили у пресслужбі Укрзалізниці.

У квитках зазначено час з урахуванням проведення прикордонного та митного контролю. Придбати квиток можна на сайті booking.uz.gov.ua та в касах вокзалів.

Нагадаємо, що з 21 жовтня діють нові правила безпечних подорожей. Для поїздки у поїздах далекого сполучення пасажири повинні мати один із документів, що підтверджує:

– отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19;

– отримання повного курсу вакцинації (міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19);

– негативний результат ПЛР-тесту (чинний 72 години з або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години (станом на час посадки у поїзд).

Укрзалізниця відновила міжнародне сполучення з Польщею 10 жовтня, запустивши поїзд Київ — Перемишль. Актуальну інформацію щодо правил в’їзду українських громадян на територію Польщі та інших країн Європи, а також громадян цих країн до України пасажири можуть дізнатися через офіційні джерела посольства України в Польщі й посольств цих країн в Україні, а також через сайт Міністерства закордонних справ України.

Система Orphus