Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З 15 жовтня у Лубенській громаді розпочинається опалювальний сезон

З 15 жовтня у Лубенській громаді розпочинається опалювальний сезон

У Лубенській громаді для всіх споживачів та об’єктів соціальної сфери опалювальний сезон розпочнеться з 15 жовтня.

Розпорядження про початок опалювального сезону в лікувальних закладах та закладах освіти з індивідуальними джерелами теплопостачання було прийняте 8 жовтня, повідомили у Лубенській міській раді.

“Тож, вже найближчими днями мешканці громади почнуть отримувати тепло із джерел централізованого теплопостачання. Однак зауважимо, що виключення становитимуть ті будинки, співвласники яких не оформили акти готовності до роботи в опалювальний період, оскільки їх наявність є обов’язковою умовою для подачі теплоносія. Щодо опалення закладів освіти Лубенської територіальної громади, то, за інформацією Управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради, з 11 жовтня опалюються заклади, які отримують теплопостачання від твердопаливних котелень та електричних котлів: Лубенський ЗЗСО №4, Лубенський заклад дошкільної освіти №5, Березівський, Вищебулатецький, Ісковецький, Михнівський, Оріхівський та Пісківський заклади дошкільної освіти”, – йдеться у повідомленні міськради.

З 15 жовтня розпочинається опалювальний сезон у закладах, які отримують централізоване теплопостачання від ОКВПТГ “Лубнитеплоенерго”:

  • заклади дошкільної освіти (дитсадки) №1, №3, №8, №10, №11, №12, №17;
  • заклади загальної середньої освіти (школи) №1, №2, №6, №8, №10, ДЮСШ, ЦДЮТУМ, ДЮКСОТ. А також Березотіцька ЗШ і Снітинська ЗШ, які отримують теплоносій від ДП “Пирятинтеплопостачання”.

Читайте також: На Полтавщині договори з “Нафтогазом” мають укласти 543 заклади освіти, 87 – соціальної сфери та 54 – охорони здоров’я, – Едуард Рева

За інформацією ОКВПТГ “Лубнитеплоенерго” підприємство технічно готове до проходження опалювального періоду 2021-2022 рр. в м. Лубни на 100%. Проте, заборгованість споживачів за отримані послуги з теплопостачання ще за попередні періоди становить 15,4 млн.грн.

Фото: ілюстративне

Система Orphus