Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Якими продуктами можна “заїдати” стрес

Якими продуктами можна “заїдати” стрес

Скільки б не казали дієтологи, що не можна намагатися заглушити емоції або підняти собі настрій за допомогою їжі, в складні періоди ми забуваємо про ці рекомендації.

В цілому нічого страшного в стресовому заїданні немає. Але рівно до тих пір, поки це не входить у звичку. Якщо у вас буде тривалий хронічний стрес і ви почнете компенсувати його їжею, це обов’язково призведе до зайвої ваги, зміни харчової поведінки, а в майбутньому ще й несприятливо позначиться на зовнішньому вигляді і здоров’ї, пише maximum.fm.

Згідно з рекомендаціями фахівців, допустимими при підвищеному рівні втоми або стресу є солодкий йогурт і шоколад. Адже у них є жири і вуглеводи, які забезпечать приплив ендорфіну. Однак, таким способом не слід зловживати і зберігати міру у вживанні.

Ідеальний сніданок у стресових умовах – омлет з капустою і гарбузовим насінням. У стані стресу ми їмо те, що приводить нас в зону комфорту, проте ця їжа в довгостроковій перспективі серйозно впливає на вироблення гормонів і рівень цукру в крові, що підвищує чутливість до нових стресів.

Під час переживань включите в раціон овочі та фрукти. Адже вони мають яскраві і привабливі природні кольори. А дослідження показали, що яскрава і різнобарвна їжа позитивно впливає на емоційний стан людини.

Фото: pexels

Система Orphus