Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина

Визначився володар Кубку Полтавщини з футболу – 2021

Визначився володар Кубка Полтавщини з футболу – 2021

«Клуб любителів футболу» у вирішальному матчі переграв «Стандарт».

На стадіоні «Ворскла» імені Олексія Бутовського визначився володар Кубка Полтавської області з футболу 2021 року.

За трофей боролися два представники Вищої ліги – «Стандарт» з Нових Санжар та полтавський «КЛФ» (повна назва – «Клуб любителів футболу»), які за підсумками першої частини чемпіонату знаходяться у групі лідерів.

Перший небезпечний момент у зустрічі виник на 19 хвилині: Кунєву вдалося вискочити на побачення віч-на-віч з Постранським, однак голкіперу полтавців вдалося ногою відбити м’яч.

Через 5 хвилин «КЛФ» відкрив рахунок у матчі. Оборона «Стандарту» разом з голкіпером помилилася при розіграші стандарту, Олександр Чижову потрібно було лише підставити ногу – 1:0.

Цей м’яч став єдиним у зустрічі. Таким чином «КЛФ» вперше у своїй історії здобуло Кубок Полтавської області.