Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина

“Ворскла” впевнено вийшла до чвертьфіналу Кубку України

Команда Юрія Максимова на виїзді переграла “Верес” – 3:1.

Полтавська “Ворскла” минулого тижня вдома поступилася донецькому “Шахтарю”. Перед наступним матчем в УПЛ (вдома з “Чорноморцем”, – прим.автора) клуб з Полтави мав ще зіграти у Кубку України. Суперником став рівненський “Верес” — середняк чемпіонату.

У першому таймі господарі поля мали два реальних шанси відкрити рахунок: Пасич з 11 метрів “розстрілював” Різника, але воротар збірної України перевів м’яч на кутовий. Згодом все той же Пасич прострілив у штрафний майданчик полтавців, але Дахновський не дістав м’яч.
А вже через хвилину “Ворскла” забила. Кане в контратаці з гострого кута пробив у ближній кут воріт, а Артем Кічак не зумів виручити свою команду — 0:1.

До перерви господарі поля мали два хороших моменти для зрівняння рахунку (обидва створив колишній гравець “зелено-білих” Сергійчук), але він так і залишився без змін.

Після перерви Полтава знову забила, причому двічі. Після навісу з лівого флангу від Кане, Пешич головою відправив м’яч у ворота господарів поля — 0:2. Наприкінці матчу Яворський після подачі з кутового головою відправив футбольний снаряд у лівий верхній кут воріт Кічака — 0:3.

Слід відзначити той факт, що “Верес” догравав останні 20 хвилин зустрічі у меншості через вилучення (Дахновський дуже грубо зіграв проти Різника, наступивши йому на ногу). Але на останніх секундах Сергійчуку з 11-метрового вдалося “розмочити” рахунок – 1:3.