Ви тут:

Відсьогодні у Кременчуці комунальні позашкільні, спортивні та заклади культури працюють дистанційно

Відсьогодні у Кременчуці комунальні позашкільні, спортивні та заклади культури працюють дистанційно

З 26 жовтня заклади позашкільної освіти, комунальні заклади культури, комунальні заклади фізичної культури і спорту працюють дистанційно.

Як повідомили у Кременчуцькій міській раді, місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій розглянула питання про ускладнення епідемічної ситуації та запровадження додаткових обмежувальних заходів на території Кременчуцької міської територіальної громади з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Заступник директора департаменту охорони здоров’я Людмили Пономаренко наголосила, що ситуація щодо захворювання на ГРВІ, пневмонії та COVID-19 у Кременчуці погіршується. З початку вересня відмічається постійне зростання захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, пневмонії та COVID-19 серед дорослого та дитячого населення. Протягом останніх двох тижнів фіксується різке підвищення кількості нових випадків захворювання коронавірусною хворобою. З 11.10.2021 кількість нових випадків захворювання перевищує 100 осіб на день.

На стаціонарному лікуванні в комунальному некомерційному медичному підприємстві “Кременчуцька міська дитяча лікарня” на 26 жовтня перебуває 16 дітей з підтвердженим COVID-19 та 4 дитини з підозрою COVID-19, перебіг захворювання у них середньої важкості. Є підтверджений випадок захворювання на коронавірусну хворобу у немовляти.

Наразі у Кременчуці зареєстровано всього 11627 випадків захворювання на COVID-19, одужало – 9617 осіб, померло – 324 хворих. На стаціонарному лікуванні перебуває 162 дорослих (111 – м. Кременчук та 51 – прилеглі райони) з підозрою на COVID-19 – 31 пацієнт. 179 осіб перебуває на кисневій підтримці.

“Розглянувши це питання, з метою запобігання поширенню вірусної інфекції серед дитячого населення, прийнято рішення запровадити з 26.10.2021 терміном на чотири тижні у підпорядкованих комунальних закладах позашкільної освіти, комунальних закладах культури, комунальних закладах фізичної культури і спорту Кременчуцької міської територіальної громади режим роботи закладів з використанням технологій дистанційного навчання”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus