Ви тут:

Вантажні перевезення по Україні – види та переваги послуг

Вантажні перевезення по Україні – види та переваги послуг

Більшість підприємств та організацій, що випускають власну продукцію, користуються послугами автоперевезень. Свій автопарк облаштовувати не вигідно, бо багато коштів потрібно витрачати на його утримання. Тому вантажні перевезення по Україні користуються попитом. Найпростіше подібні послуги замовити в інтернеті на сайті компанії ZAMMLER.

Види вантажоперевезень

Сучасні послуги перевезень вантажів умовно можна розділити на такі види:

  • Збірні – проводиться транспортування вантажів після того, як всі вони потрапляють на склад в одному місці. Там збирають все до купи, організовують перевезення в певному напрямку. Замовник має сплатити частину об’єму. В даному випадку відсутні жорсткі межі щодо часу транспортування.
  • Генеральні – такі перевезення потрібні для компаній, що змінюють місце розташування свого підприємства чи робочих зон. Замовляють послугу, коли обладнання може заповнити більш ніж половину об’єму кузова. Зазвичай такі перевезення мають нормальні тарифи, відносно невисокі ціни.

Існують ще перевезення товарів, які мають не стандартні розміри, чи потребують спеціального температурного режиму. Таке транспортування коштує більше.

Переваги послуги

Плюсів в даному виді транспортування досить багато, зокрема:

  • Широкі можливості. На відміну від авіа чи перевезень іншим спеціалізованим транспортом, автомобільне має розгалужене сполучення. Не скрізь можуть бути аеропорти, залізничні колії і т.п., а автомобільних доріг значно більше. Логістичні компанії мають багатий автопарк, де є транспорт, що можна використати на будь-які об’єми вантажу, дальність, покриття доріг.
  • Контроль транспортування. Той, хто замовив послугу, постійно отримує актуальні сповіщення про пересування вантажу і його поточний стан. Для цієї мети на транспортні засоби та обладнання встановлюються спеціальні датчики.
  • Зберігання готових виробів та сировини. Працівники логістичних компаній дуже ретельно підбирають тару для перевезення різного вантажу. Враховують всі нюанси. Тому ймовірність втрати чи пошкодження дуже низька.
  • Швидке транспортування. Враховуючи те, що деякий товар не потребує швидкої доставки, автомобільні перевезення все одно проводять по зручним та оптимально коротким маршрутам. Перед тим, як їхати в дорогу, створюються карти маршрутів. Це забезпечує мінімальну витрату часу та пального.
  • Простота. Готуються до перевезення швидко, бо автомобільний транспорт не потребує додаткових перевезень іншими видами. Наприклад, водний транспорт ходить тільки по воді, а потяги – залізничним коліям, тому потрібно додатково перевозити автомобілями.

Вантажні перевезення за допомогою автомобілів існують для того, щоб швидко та недорого доставляти все необхідне. Використання даного виду транспорту вигідне на відносно не далекі відстані, хоча зарубіжні поїздки теж мають попит.

Система Orphus