Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Вакцинація освітян: найбільше щеплень отримали вчителі Миколаївщини

Вакцинація освітян: найбільше щеплень отримали вчителі Миколаївщини

Принаймні одну дозу вакцини від COVID-19 в Україні отримали вже 83,8% освітян. Найвищий показник фіксують у Миколаївській області.

Про оновлену статистику щеплення від COVID-19 розповів у своєму Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, повідомили у МОН.

“Кількість учителів і працівників шкіл, які обирають шлях щеплення задля збереження свого здоров’я й очного навчального процесу продовжує зростати. Сьогодні, за оновленою статистикою, принаймні одну дозу вакцини від COVID-19 отримали вже 83,8% освітян. Найвищий показник демонструє Миколаївська область. Однією і двома дозами тут уже щеплено понад 98% вчителів. Харківська область досягла показника у 90,9%, Луганська – 90%, Донецька – 89,6%”, – зазначив Сергій Шкарлет.

Динаміка вакцинації освітян в Україні є позитивною, і лише шість областей поки що не досягли позначки у 80%. А саме:

-Херсонська – 73%;

-Рівненська – 74,3%;

-Волинська – 76%;

-Івано-Франківська – 77,8%;

-Одеська – 78,3%;

-Львівська – 79%.

Також Сергій Шкарлет повідомив, що станом на 1 жовтня через відсутність достатньої кількості вакцинованих працівників майже 15% українських шкіл працювали в он-лайн режимі, а сьогодні таких лишилося 7,7%, більшість з яких перебувають на порозі відновлення навчального процесу у звичайному режимі.

Система Orphus