Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

В Україні відзначили переможців і лауреатів конкурсу “Учитель року – 2021”

В Україні відзначили переможців і лауреатів конкурсу “Учитель року – 2021”

13 жовтня Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет привітав переможців та лауреатів всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2021”.

Міністр вручив переможцям пам’ятні призи, а лауреатам – Почесні грамоти Кабінету Міністрів та Верховної Ради України, повідомили у пресслужбі МОН.

“Від щирого серця хочу подякувати педагогам, які відіграють вирішальну роль у розвитку дітей та суспільства. Освітяни України впевнено крокують до нових висот, демонструючи професійність та прагнення змінювати на краще своє життя й долю Батьківщини”, – зазначив Сергій Шкарлет.

Кращий досвід учасників конкурсу “Учитель року – 2021” було представлено на Всеукраїнській школі майстерності “Педагогічний стартап”, яка проходила протягом вересня в онлайн-режимі. 

З 11 жовтня 2021 року розпочалась реєстрація на всеукраїнський конкурс “Учитель року – 2022” за номінаціями “Біологія”, “Інформатика”, “Мистецтво” та “Основи правознавства”. Зареєструватися можна до 31 жовтня 2021 року на офіційній сторінці конкурсу за посиланням.

У 2022 році переможці всеукраїнського конкурсу “Учитель року” отримуватимуть удвічі збільшену премію в розмірі 65 тис. гривень, а лауреати, які посядуть 2 та 3 місця, – премії в розмірі 58,5 тис. гривень та 52 тисячі грн відповідно.

 

Система Orphus